تبلیغات
مــولـای مــنــــ... - شمشیر امام زمان(عج)؟!
مــولـای مــنــــ...
به امید روزی که پایان فصل انتظار، بهار آمدنت باشد؛ ای مـوعـود آمدنی
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 آذر 1395 توسط فاطمه حجازی | نظرات ()
شمشیر مهدی ، سیف الله و سیف الله المنتقم است . شمشیری است خدائی ، شمشیری است انتقام گیرنده از ستمگران و مستکبران . شمشیر مهدی شمشیر انتقام از همه جانیان در طول تاریخ است . درندگان متمدن آدمکش را می کشد ، اما بر سر ضعیفان و مستضعفان رحمت می بارد و آنها را می نوازد . روزگار موعظه و نصیحت در زمان او دیگر نیست . پیامبران و امامان و اولیاء حق آمدند و آنچه لازمه پند دادن بود بجای آوردند . بسیاری از مردم نشنیدند و راه باطل خود را رفتند و حتی اولیاء حق را زهر خوراندند و کشتند . اما در زمان حضرت مهدی باید از آنها انتقام گرفته شود .
مهدی علیه السلام آن قدر از ستمگران را بکشد که بعضی گویند : این مرد از آل محمد صلی الله علیه و آله نیست . اما او از آل محمد صلی الله علیه و آله است یعنی از آل حق ، آل عدالت ، آل عصمت و آل انسانیت است . از روایات شگفت انگیزی که در مورد حضرت مهدی علیه السلام آمده است ، خبری است که از حضرت امام محمد باقر علیه السلام نقل شده و مربوط است به 1290سال قبل . در این روایت حضرت باقر علیه السلام می گویند : " مهدی ، بر مرکبهای پر صدایی ، که آتش و نور در آنها تعبیه شده است ، سوار می شود و به آسمانها ، همه آسمانها سفر می کند " .
و نیز در روایت امام محمد باقر علیه السلام گفته شده است که بیشتر آسمانها ، آباد و محل سکونت است . البته این آسمان شناسی اسلامی ، که از مکتب ائمه طاهرین علیه السلام استفاده می شود ، ربطی به آسمان شناسی یونانی و هیئت بطلمیوسی ندارد ... و هر چه در آسمان شناسی یونانی ، محدود بودن فلک ها و آسمانها و ستارگان مطرح است ، در آسمان شناسی اسلامی ، سخن از وسعت و ابعاد بزرگ است و ستارگان بیشمار و قمرها و منظومه های فراوان . و گفتن چنین مطالبی از طرف پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و امام باقر علیه السلام جز از راه ارتباط با عالم غیب و علم خدائی امکان نداشته است .

http://media.jamnews.ir/Original/1394/05/29/JamNewsImage10393707.jpgطبقه بندی: علم مهدوی، 
برچسب ها: شمشیر امام زمان، امام زمان، امام مهدی، مهدویت، علم مهدوی، مولای من، شمشیر امام مهدی،
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.